Aplikace

Komunikace v dopravě

Doprava je jedno z nejrychleji rostoucí odvětví. Z toho důvodu se rozvíjí aktivity, které směřují k řízení a optimalizaci dopravy.

Zjistit více

Telekomunikace a přístup k internetu

Doslova na každém rohu dnes narazíme na prodejní automaty na kávu, nápoje, parkovací automaty, automaty na jízdenky a mnoho podobných. 

Zjistit více

Zabezpečovací technika

Rozmach kamerových systémů a jejich časté nasazení v místech bez pevné komunikační infrastruktury vyžaduje rychlý bezdrátový přenos dat.

Zjistit více

Komunikace v energetice

V energetice je bezdrátová komunikace využívána vzhledem k jejímu snadnému, rychlému a ekonomicky výhodnému nasazení pro dohled a řízení mnoha technologických zařízení.

Zjistit více

Transport

Společnosti provozující telekomunikační sítě (mobilní/fixní operátoři, poskytovatelé Internetu, poskytovatelé privátních sítí) stále častěji nabízejí zřízení přípojek z libovolného místa.

Zjistit více

Plyn a ropné produkty

V systémech dopravy ropných produktů a plynu je velké množství měřících a technologických stanic, jejichž data je třeba přenášet do řídících uzlů. 

Zjistit více

Reklama

Inzerenti platící za zveřejnění reklamy na billboardech očekávají 100% funkčnost těchto zařízení. Reklamní agentura musí mít jistotu, že toto zadání splní. Proto je trvale hlídáno správné střídání reklam, osvětlení a pod. Informace o poruše jsou předávány pomocí GSM.

Zjistit více

Environmentální měření

Voda, vítr, zemětřesení, radiace. Stále častěji jsme svědky živelných přírodních katastrof. Dostatečné množství měřících bodů a přenos jejich informací v reálném čase umožňuje včas varovat postižené oblasti a ochránit lidské životy. erat.

Zjistit více

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.